Pretražite novosti:

Prijem karlovačkih mažoretkinja

26.05.2017.
Plasman na Europsko prvenstvo.
Karlovačke mažoretkinje djeluju u gradu Karlovcu i Karlovačkoj županiji već 21 godinu. Danas broje sto članicačetiri skupine; dječji sastav, kadetski A sastav, kadetski B sastav, juniorski sastav i seniorski sastav. Na ovogodišnjem državnom prvenstvu ostvarile su odlične rezultate - seniorke su osvojile brončanu medalje i zlatni status te se mogu nazivati zlatnim mažoretkinjama što znači da su prosječno po svakom sucu ostvarile vise od 70 bodova. Juniorski sastav je osvojio 4.mjesto, dok su kadetkinje postale viceprvakinje Hrvatske osvojivši srebrnu medalju. Sva tri sastava su se plasirala na Europsko prvenstvo koje ce biti u Sloveniji u Laškom od 7. do 10. rujna. Na natjecanju su sudjelovale i djevojčice dječjeg sastava i kadetskog B sastava u kategoriji za početnike tako zvanoj Prvi korak i osvojile svoje prve zlatne, srebrne i brončane medalje. Na prijem je stigao dio kadetskog, juniorskog i seniorskog sastava kao i predsjednica udruge, a primila ih je pročelnica Andreja Navijalić.