Pretražite novosti:

Foginovo te čeka!

11.06.2018.
Turnirom u ljudskom stolnom nogometu započela je kupališna sezona na Foginovom. Sudjelovalo je deset ekipa, a prvo mjesto osvojile su članice plavog tima Ženskog nogometnog kluba „4 rijeke“. U finalu su bile bolje od Spasioca i pobijedile 7:0. Sudac na ovom vrlo zanimljivom turniru koji je po prvi puta održan u Karlovcu bio je Dalibor Korenić. Za zabavni dio pobrinuli su se plesači Plesnog kluba „st.ART“ i River dance Karlovac. Tijekom ljeta pripremili smo bogati sportski i zabavni program uz aqua park, vaterpolo teren, veliku skakaonicu, vanjski fitness, odbojku na pijesku, brojne animacije za kupače. Igru naših nogometaša na Svjetskom nogometnom prvenstvu moći ćete pratiti na velikom ekranu uz nastup bandova – Tip top 16. lipnja, Đumbus band 21. lipnja i Tip top 26. lipnja. Svirke počinju od 19 sati. Foginovo te čeka!